Otteluohjelma

Otteluohjelmaan päivittyy automaattisesti kaikki Suomen jääkiekkoliiton tilastopalvelusta löytyvät APV:n joukkueiden ottelut. Tilastoinnin estojen vuoksi E-junioreiden ja sitä nuorempien joukkueiden pöytäkirjat eivät tule esiin tuloslinkistä.

AikaSarjaPaikkaOtteluTulos
25.8.2018 17:00Suomen CupAlavusAPV - KPK5-3
26.8.2018 18:00Suomen CupMänttäKPK - APV3-2
26.8.2018 20:15Suomen CupMänttäKPK - APV2-1
15.9.2018 00:00Nuorten Suomi-Sarjan karsintaRaaheRaahe-K/PJK - APV-
15.9.2018 00:00C2 AAAlavusAPV-JPK - JeMu-
16.9.2018 13:40Naisten Mestis karsintaHollolaPelicans - APV-
22.9.2018 16:00II-divisioona, lohko 3AlavusAPV - MIF-
22.9.2018 13:00Naisten Mestis karsintaAlavusAPV - PaRa-
22.9.2018 18:30Nuorten Suomi-Sarjan karsintaKuortaneKuKu/He-Ki - APV-
23.9.2018 00:00Nuorten Suomi-Sarjan karsintaAlavusAPV - S-Kiekko-
23.9.2018 00:00C2 AANärpiöKraft Keltainen - APV-JPK -
29.9.2018 16:00II-divisioona, lohko 3AlavusAPV - He-Ki-
29.9.2018 00:00Naisten Mestis karsintaLoimaaRockets - APV-
29.9.2018 14:00C2 AAAlajärviAPV-JPK - S-Kiekko Sininen-
30.9.2018 00:00Naisten Mestis karsintaRuovesiRuoSkA - APV-
30.9.2018 19:15Nuorten Suomi-Sarjan karsintaNiiralaKalPa Akatemia - APV-
6.10.2018 17:00II-divisioona, lohko 3KurikkaKuRy - APV-
6.10.2018 00:00C2 AAVaasa hh 1Sport Akatemia - APV-JPK -
7.10.2018 00:00II-divisioona, lohko 3PedersöreIFK Lepplax - APV-
13.10.2018 00:00Nuorten Suomi-Sarjan karsintaAlavusAPV - KeuPa HT-
13.10.2018 00:00C2 AAKurikkaKuRy - APV-JPK -
14.10.2018 00:00Naisten Mestis karsintaPaneliaPaRa - APV-
14.10.2018 00:00Nuorten Suomi-Sarjan karsintaAlavusAPV - Raahe-K/PJK-
20.10.2018 00:00II-divisioona, lohko 3AlavusAPV - Jeppis-
20.10.2018 00:00Naisten Mestis karsintaAlavusAPV - EKS-
20.10.2018 00:00C2 AAAlavusAPV-JPK - He-Ki-
21.10.2018 00:00II-divisioona, lohko 3LapuaVirkiä - APV-
21.10.2018 00:00Naisten Mestis karsintaAlavusAPV - HIFK-
21.10.2018 00:00Nuorten Suomi-Sarjan karsintaSeinäjokiS-Kiekko - APV-
27.10.2018 00:00Naisten Mestis karsintaAlavusAPV - Salo HT-
28.10.2018 00:00II-divisioona, lohko 3KruunupyyIKK - APV-
28.10.2018 00:00Naisten Mestis karsintaAlavusAPV - UJK-
28.10.2018 00:00Nuorten Suomi-Sarjan karsintaAlavusAPV - KuKu/He-Ki-
28.10.2018 00:00C2 AAKokkolaHermes Blue - APV-JPK -
3.11.2018 00:00II-divisioona, lohko 3AlavusAPV - KoMu HT-
3.11.2018 00:00Naisten Mestis karsintaAlavusAPV - RuoSkA-
3.11.2018 11:30C2 AAAlajärviAPV-JPK - Kraft Keltainen-
4.11.2018 00:00C2 AAUusikaarlepyyJeMu - APV-JPK -
10.11.2018 00:00II-divisioona, lohko 3LapuaVirkiä - APV-
17.11.2018 16:00II-divisioona, lohko 3MaalahtiMIF - APV-
17.11.2018 00:00Naisten Mestis karsintaSaloSalo HT - APV-
17.11.2018 00:00Nuorten Suomi-Sarjan karsintaAlavusAPV - KalPa Akatemia-
17.11.2018 00:00C2 AASeinäjokiS-Kiekko Sininen - APV-JPK -
18.11.2018 00:00Naisten Mestis karsintaUusikaupunkiUJK - APV-
24.11.2018 00:00II-divisioona, lohko 3AlavusAPV - IFK Lepplax-
24.11.2018 00:00Naisten Mestis karsintaAlavusAPV - Pelicans -
24.11.2018 00:00Nuorten Suomi-Sarjan karsintaJKL khKeuPa HT - APV-
24.11.2018 00:00C2 AAAlavusAPV-JPK - Sport Akatemia-
25.11.2018 00:00Nuorten Suomi-Sarjan karsintaRaaheRaahe-K/PJK - APV-
30.11.2018 19:00II-divisioona, lohko 3KauhavaHe-Ki - APV-
1.12.2018 00:00Naisten Mestis karsintaAlavusAPV - Rockets-
1.12.2018 18:30Nuorten Suomi-Sarjan karsintaKuortaneKuKu/He-Ki - APV-
1.12.2018 00:00C2 AAAlavusAPV-JPK - KuRy-
2.12.2018 00:00II-divisioona, lohko 3KruunupyyIKK - APV-
2.12.2018 00:00Nuorten Suomi-Sarjan karsintaAlavusAPV - S-Kiekko-
2.12.2018 14:00C2 AAKauhavaHe-Ki - APV-JPK -
8.12.2018 00:00II-divisioona, lohko 3AlavusAPV - KuRy-
8.12.2018 00:00Naisten Mestis karsintaTapiolaEKS - APV-
8.12.2018 16:00C2 AAAlajärviAPV-JPK - Hermes Blue-
9.12.2018 00:00Naisten Mestis karsintaMalmi 1HIFK - APV-
9.12.2018 19:00Nuorten Suomi-Sarjan karsintaNiiralaKalPa Akatemia - APV-
16.12.2018 00:00Nuorten Suomi-Sarjan karsintaAlavusAPV - KeuPa HT-
5.1.2019 00:00II-divisioona, lohko 3PietarsaariJeppis - APV-
12.1.2019 00:00II-divisioona, lohko 3AlavusAPV - IKK-
19.1.2019 00:00II-divisioona, lohko 3VaasaKoMu HT - APV-
26.1.2019 00:00II-divisioona, lohko 3AlavusAPV - Virkiä-
27.1.2019 00:00II-divisioona, lohko 3AlavusAPV - Jeppis-
2.2.2019 00:00II-divisioona, lohko 3AlavusAPV - MIF-
9.2.2019 00:00II-divisioona, lohko 3PedersöreIFK Lepplax - APV-
10.2.2019 00:00II-divisioona, lohko 3AlavusAPV - KoMu HT-
16.2.2019 00:00II-divisioona, lohko 3AlavusAPV - He-Ki-
23.2.2019 17:00II-divisioona, lohko 3KurikkaKuRy - APV-