APV pesiksen kotipelit 2018

TOUKOKUU

  • ti 15.5. klo 18 D-pojat APV keltainen – AA06
  • to 17.5. klo 19 D-tytöt APV – ViVe
  • la 19.5. klo 12.30 D-tytöt APV – Virkiä
  • su 20.5. klo 15 E-pojat APV musta – Virkiä
  • ma 21.5. klo 18.30 Naiset mk APV – Mailattaret3
  • ti 22.5. klo 18 D-pojat APV keltainen – YK-V
  • ke 23.5. klo 18 E-tytöt APV musta – NJ
  • pe 25.5. klo 18 Miehet mk APV2 – KoU2
  • la 26.5. klo 15 Miehet ss APV – Peräseinäjoki
  • su 27.5. klo 12 F-pojat APV – ViVe
  • su 27.5. klo 15 F-tytöt APV – LujaPesis
  • ti 29.5. klo 18 D-pojat APV musta – AA
  • ke 30.5. klo 18.30 Miehet ps APV keltainen – KylKai

 

KESÄKUU

  • pe 1.6. klo 18 E-tytöt APV keltainen – APV musta
  • su 3.6. klo 11 E-pojat APV musta – KuKu
  • su 3.6. klo 14 F-pojat APV – Virkiä
  • su 3.6. klo 15 G-tytöt APV – AA (jäähallin kenttä)
  • ma 4.6. klo 18 E-pojat APV keltainen – KoU
  • ma 4.6. klo 18 D-tytöt APV – AA (jäähallin kenttä)
  • ti 5.6. klo 18 D-pojat APV keltainen – VäVi
  • ti 5.6. klo 18 F-tytöt APV – Virkiä (jäähallin kenttä)
  • ke 6.6. klo 18 E-tytöt APV keltainen – RuoPi
  • to 7.6. klo 18 Miehet ss APV – Kannus
  • pe 8.6. klo 18 Miehet ps APV musta – KylKai
  • la 9.6.klo 14 Miehet ss APV – Veteli
  • su 10.6. klo 12 E-pojat APV musta – SMJ08
  • su 10.6. klo 18 Miehet mk APV2 – VM2
  • ma 11.6. klo 18 E-pojat APV keltainen – NJ
  • ti 12.6. klo 18 D-pojat APV musta – SMJ-05
  • ke 13.6. klo 18 E-tytöt APV musta – SMJ
  • to 14.6. klo 18.30 Miehet ps APV keltainen – MU
  • pe 15.6. klo 18.30 Miehet mk APV2 – KaKa
  • ma 18.6. klo 18.30 Naiset mk APV – Mailattaret2
  • ti 19.6. klo 18 D-pojat APV keltainen – YPJ
  • ke 20.6. klo 18 E-tytöt APV musta – RuoPi
  • ke 20.6. klo 18 G-tytöt APV – Virkiä (jäähallin kenttä)
  • ma 25.6. klo 18 Naiset mk APV – NJ3
  • ti 26.6. klo 18 D-pojat APV musta – SMJ-04
  • ke 27.6. klo 18 G-tytöt APV – ÄhtU
  • to 28.6. klo 18 D-tytöt APV – RuoPi
  • pe 29.6. klo 18 F-tytöt APV – VäVi
  • la 30.6. klo 14 Miehet mk APV2 – AA2

 

HEINÄKUU

  • su 1.7. klo 12 F-pojat APV – KoU Red
  • su 1.7. klo 15 E-tytöt APV musta-Virkiä
  • ma 2.7. klo 18.30 Miehet ps APV musta – LujaPesis
  • ti 3.7. klo 18 D-pojat APV keltainen – SMJ-06
  • ke 4.7. klo 18 E-tytöt APV musta – AA
  • to 5.7. klo 18 Miehet ss APV – Vimpeli
  • pe 6.7. klo 18 F-tytöt APV – ViVe
  • la 7.7. klo 14 Miehet ss APV – Haapajärvi
  • su 8.7. klo 12 F-tytöt APV – VM
  • su 8.7. klo 15 E-tytöt APV keltainen – AA
  • su 8.7. klo 15 G-tytöt APV – KaKa (jäähallin kenttä)
  • su 8.7. klo 18 Miehet mk APV2 – YPJ
  • ma 9.7. klo 18 Naiset mk APV – YPJ2
  • ke 11.7. klo 18.30 Miehet ps APV keltainen – Lujapesis
  • to 12.7. klo 18 F-pojat APV – YK-V
  • su 15.7. klo 15 E-tytöt APV keltainen – SMJ-08
  • ke 18.7. klo 18 E-tytöt APV keltainen – Virkiä (jäähallin kenttä)
  • ke 18.7. klo 18 Miehet mk APV2 – ViVe3
  • su 22.7. klo 15 E-tytöt APV musta – APV keltainen
  • ma 23.7. klo 18 Naiset mk APV – Virkiä3
  • ti 24.7. klo 18 Miehet ps APV keltainen – KoU
  • la 28.7. klo 14 Miehet ss APV – Ylistaro
  • su 29.7. klo 15 E-tytöt APV keltainen – NJ
  • ma 30.7. klo 18 Naiset mk APV – YKV
  • ti 31.7. klo 18 Miehet ss APV – Vaasa

 

ELOKUU

  • su 5.8. klo 15 G-tytöt APV – YPJ (jäähallin kenttä)
  • ke 8.8. klo 18 Miehet ss APV – Seinäjoki
  • pe 10.8. klo 18 Miehet ps APV musta – KoU
  • pe 17.8. klo 18 Miehet ps APV musta – APV keltainen